Pas 13 vitesh martesë u bënë prindër,Këngëtari Kosovarë i kushton këngë shokut të tij (VIDEO)


Një çift janë bërë prindër tek pas 13 vitesh martesë, shkruan “InfoKosova”.

E këtë çift që Zoti e bekoi me një vajzë, këngëtari Alban Mehmeti e ka shok dhe ia ka kushtuar një këngë për këtë rast.

Kënga është me tekst të Arian Agushit dhe është kompozuar nga kompozitori i njohur Kreshnik Avdiu.

Këngën e këndon Albani me aq emocion dhe dashuri për shokun e tij.

Kjo këngë është punuar edhe me videoklip nga ahengu që këta prindër e kanë bërë për të bijën.

Kënga ka titullin “Asja”.