Pas 3 javësh që u aksídentua, ndërron jetë vogëlushja nga Lipjani (FOTO)


Muajin e kaluar vogëlushja nga Kroimiri i Lipjanit, Vlora Meta, ka pë suar aksídent për të cilin IndeksOnline kishte raportuar .

E pas tri javësh që kishte qëndruar në ko ma, ajo nuk arriti t’i përb alloj lëndímeve të marra dhe gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë.

Lajmin për vde kjen e saj e ka bërë të ditur kryetari i PDK-së në Lipjan, Hyzer Rizani.

Postimi i tij: