Pasi i’u zbulua lidhja me Beartin, Kjo e keqe i ndodhë Teas

Ka qenë njëra ndër pjesëmarreset më të përfolur në emisionin “Përputhen”” shkruan GazetaFlash24. Tea Trifoni ishte konkurrente që doli e përputhur me Andin ndërsa jashtë emisionit kishte një lidhje me ish-konkurrentit Beart Rexhepi.

E pasi u zbulua e gjithë kjo publiku u dëshpërua shumë dhe filluan ta shajnë, fyejnë dhe ta bëjnë report në Instagram pasi të gjithë këtë “shfaqje” e quajtën lojë për rritje followersash në instagram.

Ndërsa nëse tani dëshironi të kërkoni Tean në Instagram nuk mund ta gjeni pasi llogaria e saj është mbyllur e akoma nuk dihet arsyeja pse.