Po e shikuat këtë fotografi të Taynes, harrone se do të flini sonte

Reperja prizrenase, Tayna, ka ‘goditur’ sonte me fotografi.

Ajo ka publikuar një fotografi se si do të dukej në klipin e ri në bashkëpunim me Flori Mumajesi, shkruan infokosova.

Ajo njihet për format e trupit dhe stilin e saj unik.

Me kërthizë në fushë dhe duke z buluar pak nga gj oksi, Tayna duket për mrekulli dhe shumë s.eksi./infokosova.