Podujeva tregoi se nuk i don dyfytyrëshat dhe mashtruesit


Pas humbjes qysh në raundin e parë në Komunën që konsiderohej si bastion i LDK-së, deputeti Haxhi Avdyli ka shkruar se ky ishte mesazhi për mashtruesit dhe dyfytrëshat.

“Të premten në intervistën “Pa maska” e thash qytetari na ka lexu letrat, po e din per secilin kush është. Mesazhi i Podujevës duhet të lexohet drejtë, mashtrimi e dyfytyrësia ska vend në politikë. Koha është që disa me lëshu rrugë”, ka shkruar deputeti Haxhi Avdyli i cili ishte i ftuar në emisionin “Pa maskë” ku deklaroi se qytetarët ua kanë lexuar politikanëve të gjitha letrat dhe se koha e dyfytyrëshave si Agim Veliu po merr fund./24-ore