Provoni të mos qeshni, kur ta shikoni këtë video të Ramush Haradinajt dhe Ahmet Isufit


Në rrjetet sociale është duke qarkulluar një video ku shihen ish-kryeministri Ramush Haradinaj, dhe ish-shefi i GP të AAK-së, Ahmet Isufi. Video është montuar, kinse të këta të fundit janë para një jurie, që nuk përmbahet nga të qeshurat teksa krerët e Aleancës për Ardhmerinë e Kosovës (AAK) mé póshté ndíqní vídeón si ia thurin këngës.

Kjo video është bërë virale, dhe po komentohet shumë nga qytetarët e vendit. Por, vërtetohet përmes kësaj video se këta të fundit nuk qëndrojnë mirë në fushën e këndimit.