Pse Lotina Haziri vajza e Lutës nuk u angazhua si prezantuese e “Big Brother VIP Kosova”?

Lotina, është mjaftë e ekspozuar në rrjete sociale, sidomos në Instagram ku poston foto të ndryshme.

Bukuroshja zeshkaneqë është bërë edhe prezantuese televizive tërheq shumë vëmemdje kah vetja ne secilen paraqitje.

Lotina Haziri është vajza e ish kryetarit të Gjilanit dhe një prej figurave të njohura politike në vend, Lutfi Hazirit, merr përditë komentë të ndryshme.

Ka njerëz që po mendojnë se pikërisht ajo me lirshmerinë e saj është dashur të jetë përkrah Alaudin Hamitit në “BBVK”.

Ndryshe, krah Alaudinit si moderatore eshte perzjgedhur Jonida Vokshi e cila me pozitivitetin e saj i beri menjehere publikun per vete./Kosovarja/