Pse u arrestua Haki Rugova… Vetëvendosje i gëzohet lajmit!


Indeksonline ju sjellë një video-përmbledhje rreth arre stimit të kryetarit të Istogut, Haki Rugova.

Lëvizja “Vetëvendosje”, që udhëhiqet
nga Albin Kurti, i gëzohet arrestimit të nënkryetarit të LDK-së dhe disa zyrtarëve
të tjerë komunal.

Më poshtë, video: