Pse “u divorcua” teta Gjyli? Osman Azemi flet si asnjëherë tjetër (VIDEO)

I ftuar këtë javë në “50 pyetjet” e Prives ishte aktori Osman Azemi.

Ai zbuloi shumë të pathëna rreth vetes dhe karrierës së tij, si dhe foli për serialin “Akshami me Gjylen”.

Për të zbuluar më shumë se çfarë tha aktori ndiqni videon e mëposhtme të përgatitur nga Prive. /Prive.al