Publikohen pamjet kur Shqiptari hyn për të vjedh në argjendarinë e ish-gruas

Publikohen pamjet e grabítjes së argjendarisë në qendër të qytetit të Gjirokastrës.

Ngjarja u shënua pasditen e 31 marsit, ndërkohë polícia ka sh pallur në kërkim ish-bashkëshortin e gruas së argjendarisë.

Në video duket moment kur një burrë me size dhe me një xhup ngjyrë lejla hyn në argjendari dhe më pas n xjerr dhe automatíkun A K- 47 që e ka të fshehur poshtë xhupit.

Pas tij hyn dhe një djalë i ri i cili pasi vendos doreza nis të fusë në çantë bizhuteritë.