Qytetarët në Obiliq i ofrojnë picë Albin Kurtit dhe Vjosa Osmanit (VIDEO)


Presidentja në detyrë, Vjosa Osmani, dhe kandidati për kryeministër nga LVV, Albin Kurti, sot kanë vizituar Komunën e Obiliqit, shkruan IndeksOnline. Në diskutim e sipër me qytetarët, ata i ofruan Kurtit e Osmanit një picë të madhe për ta ngrënë /Pamje mePosht.

Në një video shihet se Kurti e mori një pjesë të picës për ta shijuar atë, ndërsa Osmani duket se nuk ishte në qejf për të ngrënë./IndeksOnline