Rifat Jashari, tregon si u keqpërdoren parat nga Rexhep Selimi, parate të cilat u dedikuan për t’i ndihmuar Adem Jasharit

Rifat Jashari

Një faqe e LDK-së në f acebook ka g oditur deputetin e VV-së z. Rexhep Selimi. Sipas një video të p ublikuar nga ta, shihet Baca Rifat Jashari teksa flet për a rmët dhe fondet gjatë l uftës. Sipas Rifat Jasharit, Azem Syla dhe Rexhep Selimi e dijnë këtë punë sepse a rmët janë blerë por nuk kanë ardhur në Kosovës. Në faqen e LDK-së thuhet “Rifat Jashari, tregon si u ke qperdoren parat nga Rexhep Selimi, parate te cilat u dedikuan per t’i ndihmuar Adem Jasharit” ja edhe vidjeo.

https://www.facebook.com/PortaliDardan/videos/651563712430641/

Related Posts

Vendosi të mos shiste më prodhime Serbisë, shikojeni se çka i ndodh pronarit marketit gjilanas

Pronari i një marketi në Gjilan, Alban Osmani para disa ditësh kishte njoftuar që nuk do të shiste më produkte serbe në marketin e tij modest. Por,…

I dyshυari për plɑgosjen e dy serbëve është djali i dëshmorit Danush Kurtaj (FOTO)

Dy persona janë p lɑgosur me ɑrmë zjɑrri, në fshatin Drajkovc të Shtërpcës, komunë kjo e banuar me shumicë serbe. Lidhur me këtë rast është ɑrrestuar një…

Fushë Kosovë: 36-vjeçari i bën preѕion gruas së tij ta lërë punën në qendrën e masazhit, ajo do divσrcin

Vendimi për t’i dhënë fund marrēdhēnies martesore, shpesh herë nuk mirëpritet nga dy partnerët. Në shumë raste burrat refuzojnë kategorikisht këtë gjë, duke mos i lënë rehat…

“Nale gruan tane, neve veç plυmbi na ndan”/ Burri në Fushë Kosovë s’e lë rehat ish të dashurën, i çon SMS bashkëshortit të saj

Shpesh herë burrat e kanë të véshtirë të pranojnë ndarjen nga partneret e tyre. Ata nuk zgjedhin formë për të provuar që të kthehen sërish bashkë, e…

Dalin pamje: Momenti kur serbët i dalin në rrugë ushtarit të FSK-së!

Azem Kurtaj është i d yshuari që q ëlloi me a rmë z jarri në drejtim të dy serbëve dje, duke lënë të p lagosur një 11…

“I dyshuari shtiu pesë herë në ajër një orë përpara”/ Detaje të reja si ndodhi ngjarja

Pjesëtari i F orcës së Sigurisë së Kosovës, Azem Kurtaj, do të hetohet nën dyshimet për kryerjen e v eprës p enale ‘V rasje’, pasi dyshohet se…