Sa bukur e këndon vajza e Sahides këngën dedikuar Ramazanit


Redola Marevci është vajza hastret e Sahide Mustafës. Siç dihet Sahidja ka vetëm dy fëmijë, vajzën dhe djalin, shkruan “Kosovarja”. Ani pse e re në moshë Redola qysh tani ka zgjedhur rrugën e ëmës. Aji madje ka edhe këngë të publikuar e të kënduara bukur.

E sot bukuroshja e re ka sjellë një këngë të bukur dedikuar muajit të Shenjtë të Ramazanit. Dëgjojeni, do iu kënaq jo vetëm veshtë por edhe zemrat./Kosovarja

VIDEO: