Sa lajm i bukur! Ky politikan shqiptar bëhet baba për herë të pestë: Jam i lumtur

Kryetari i Bashkisë së Shijakut, Elton Arbana, njofton se së shpejti do të bëhet baba për herë të pestë me ardhjen në jetë të një tjetër djali tjetër në familjen e tij.

Ai ka postuar disa pamje ku shihet me bashkëshorten e cila ka barkun e rrumbullakosur dhe katër fëmijët, njëri më i gëzuara se tjetrin.

“I lumtur pafund që në familjen tonë së shpejti do të vijë në jetë një djalë. Priami do të bëhet me vëlla! Elma, Arja, Ambla, gjithashtu! Me entuziazëm dëshiroj të nd aja me ju këtë lajm të gëzuar të familjes tonë. Ema është në pritjen e ëmbël të një djali! Faleminderit Zot!”, shkruan Arbana krahas pamjeve në Instagram.