Shikojeni si Bearti e vozit me shpejtësi marramendëse “BMW-n” , në Tunelin e Kalimashit

I dashuri i Teas, Bearti ka publikuar një video teksa zbulon se është pasionant i veturave l uksoze.

Bearti në Instagram ka postuar video duke vozitur me shpejtësi të madhe me veturën “BMW”. Siç shihet në video, ai ka th yer rregullat e komunikacionit duke vozitur me shpejtësi jo edhe të vogël.

Ai është në tunelin e Kalimashit, rrugës për Tiranë ka shfrytëzuar mungesën e makinave për të bërë qejf.

Ndryshe, Beart Rexhepi dhe Tea Trifoni po e vazhdojnë r omancën e tyre pas s kandalit në “Përputhen”./Lajmi