Shikojeni si e shtërngon Naimi gruan e tij për Bajram (FOTO)

Naimi dhe Mihrija janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Dyshja me postime të ndryshme në lajmet rozë, gjithmonë kalojnë në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Sot, në këtë ditë të rëndësishme ata shihen të lumtur pranë njëri tjetrit.

Për më shumë, shikojeni se si kanë pozuar duke u përqafuar.