Shikoni çfarë paska bërë Melinda mbrëmë në Prishtinë

Reperja e famshme shqiptare, Melinda Ademi, është duke mbajtur koncerte madhështore.

Me energjinë dhe pozitivitetin e saj, po arrin të grumbulloi mijëra fansa në çdo koncert.

Këso mbrëmje m agjike së fundmi ka krijuar edhe në Prishtinë.

Nga disa pamje që i ka publikuar reperja dhe menaxheri Granit Muhaxheri në ‘Instastory’ shihet se a tmosfera ka qenë në k ulm ku janë argëtuar fansat me hitet e saj./Indeksonline