Shkenda Dubova befason … me këtë pozë kaq shumë tregon! (FOTO)

Shkenda Dubova ka kohë që është distancuar nga skena muzikore, gjë të cilën e kanë vërejtur edhe fansat e saj.

Megjithatë paraqitjet e saj në rrjetet sociale nuk është se mungojnë, shkruan IndeksOnline.

E veshur me të bardha ajo duket për bukuri, duke fokusuar dekoltenë e saj.

Padyshi, Dubova gëzon një bukuri natyrale dhe është kaq e pëlqyer në publik./IndeksOnline