Shkurta del me shoqe po shkëlqen, duket si zonjë e vërtetë! (FOTO)


Shkurte Fejza është këngëtarja shumë e dashur nga publiku.

Ajo gjithmonë ka sjellur për publikun këngë që janë kënduar e dëgjuar për vite me radhë, shkruan ORAvip.

Shkurten e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Në foton e fundit ajo shihet me disa mikesha të saj dhe po duket si zonjë e vërtetë./ORAvip