Shtyhet seanca për Thaçin e të tjerët, mbahet me këtë datë

Specialja ka njoftuar se është shtyrë konferenca e tretë mbi ecurinë e çështjes gjyqësore ndaj Hashim Thaçit, Kadri Veselit, Rexhep Selimit, Jakup Krasniqit në Hagë.

Konferenca e radhës për Thaçin dhe të tjerët. ishte paraparë që të mbahet nesër ora 11:00 konferenca e radhës për Thaçin dhe të tjerët, shhkruan IndeksOnline.

Por sot Specialja njoftoi se data ka ndryshuar dhe konferenca është shtyrë për 16 shkurt./IndeksOnline