Shyhrete Behlulit do t’ia kanë zili edhe vajzat e reja, Kështu duket me vjeshjen e fundit

Me kompletet e portokallta Shyhretja duket si vajzë e re. Shyhrete Behluli është një këngëtare që në shumë aspekte merr vëmendje për stilin e veçantë që ka. Me postime të shumta në rrjete sociale, ajo shpesh kalon në lajm duke u komentuar për pozat që i merr, shkruan Kosovarja.

Këtë herë, me komplete të portokallta dhe me rregullimin e zakonshëm që e ka tek flokët e saj këngëtarja duket perfekte.

Në shumë raste ajo e dëshmon që vetëm po rinohet, vitet nuk kanë rëndësi fare për të. Shyhrete Behlulit do t’ia kanë zili edhe vajzat e reja, kështu duket me vjeshjen e fundit.