Sinan Vllasaliu lanson këngën e re “Ushtria e Kosovës” (VIDEO)


Sinan Vllasaliu po vazhdon të jetë aktiv me projekte muzikore duke lansuar dy të tilla gjatë ditës së sotme. Këngëtari i mirënjohur para pak çastesh ka publikuar këngën më të re “Ushtria E Kosovës” që erdhi vetëm në versionin audio.

Kënga dhe muzika u punuan nga Arsim Bunjaku, ndërsa orkestrimi nga Florent Boshnjaku. Kujtojmë që Sinani sot poashtu publikoj një tjetër këngë “Dreqi e marrtë” që e soli edhe me videoklip.

Më poshtë kënga e re “Ushtria e Kosovës”./Indeksonline