Sot ka ditëlindjen Shkurtja , Ja si e uron vajza e saj ! (FOTO)


Sot feston ditëlindjen këngëtarja e muzikës popullore.Për këtë ditë të veçantë, ajo ka pranuar urime të shumta nga miqt dhe familjarët e saj, shkruan “Kosovarja”. Pa dyshim, fjalët më të dalluara ajo i pranoi nga vajzat e saj, duke shkruar me shumë dashuri për nënën.Është Gresa, ajo e cila me disa imazhe ka uruar nënën me këto fjalë mé póshté ndíqní postimin e vajzes saj.

“Gëzuar për nanen ma të mire , për zonjen ma të fisme ,për shoqen ma t’dashtun, për gruan ma t’devotshme …
E kam thane gjithmone je shembull ma i mire si t’jetoj …