Surpriza e veçantë e Keith për ‘Sasën’, i propozon fejesë në emision!

Adriana dhe Keith janë dyshja që komentohen mjaftë.

Ata kanë rënë në sy të publikut për shkak të dallimit në moshë që kanë, shkruan Indeksonline.

Por, çdo gjë duket se nuk u bëhet fare vonë, ata po e shijojnë kulmin e dashurisë duke kaluar çdo moment pranë njëri tjetrit.

Së fundmi ata kanë marrë pjesë në emisionin ‘Dua të të bëj të lumtur’, derisa Keith nuk hezitoi ta surprizoj dashurinë e tij, ai i ka propozuar fejesë derisa dëgjohet duke i thënë të dua shumë./Indeksonline

VIDEO