Syla: Loja e Osmanit me emblema në Presidencë, Nëse nuk ndalon ja çka e pret Kosovën!


Analisti politik Valon Syla, ka reaguar pas vendosjes së vulës së ish-presidentit Ibrahim Rugova, nga ana e Vjosa Osmanit, duke thënë se një vendim i tillë është shkatë rrues për unitetin politik dhe rrezík për konflíkt në të ardhmen, shkruan Gazeta Metro mé póshté ndíqní postímín e Valon Syles.

Syla përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook, ka thënë se Vjosa Osmani si ushtruese e detyrës së Presidentit, duhet të reflektojë unitet.