Të gjithë e keni njohur si “vajza e Lecit” por ja kush është në të vërtetë vajza bukuroshe (FOTO)


Vesa Krajkova që në publik u paraqit nga disa mediume si vajza e humoristit tashmë të ndjerë Ibrahim Krajkova – Leci, në fotot e fundit do iu “çmend”.

Është vërtet një vajzë me stil, ani pse nuk është vajza e Lecit, ajo e fitoi famën ndoshta pa e kërkuar fare, dhe krejt kjo duke i falënderuar ndonjë gazetari i cili nuk ka pas njohuri aq të mëdha për familjen e të ndjerit “Leci”, kur kishte shkruar për këtë bukuroshe që do ta shihni tani.

E, Vesa u bë e njohur shumë shpejt, madje disa ditë radhazi shkruanin portalet se sa e bukur ishte bërë vajza e humoristit të ndjerë.

Derisa revista “Kosovarja”, doli me lajmin e vërtetë se vajza e Lecit nuk ishte kjo e re prishtinase.

Dhe, u shua Vesa, më nuk u përmend asnjëherë nëpër medien rozë!

Sa çudi apo?

Si do që të jetë ne vizituam sot profilin e saj në facebook për të parë nëse ajo ka arrit ndonjë gjë nga fama që iu dha shumë shpejt, dhe rezultoi se ajo kishte qenë në disa programe televizive si e ftuar.

Mirëpo ajo që më së shumti na ra në sy, ishin këto dy foto të Vesës, që ajo ka pozuar nga mbrapa, e që trupi i saj, sidomos pjesa e poshtme dhe vithet, janë shumë në nivel.

Duket se Vesa Krajkova po e mban trupin në top formë, kjo ndoshta për faktin se ajo synon botën e televizionit dhe duhet të ketë linjat në nivel apo?