Teuta gruaja e Sinan Vllasaliut publikon foto kur ishte e re, ja sa e bukur duket! (FOTO)


Sinan Vllasaliu është një prej këngëtarëve më të pëlqyer shqiptar. Ai ka një kohë të gjatë që është në skenë dhe që nga fillimi I ka sjellë publikut vetëm hite që dëgjohen edhe sot me nostalgji të madhe, përcjell ORAinfo. Sinani komentohet shumë sidomos për jetën e tij private mé póshté ndíqní fótón nga Teuta.

E po aq e njohur sa ai është edhe gruaja e tij Teuta, e cila është shumë aktive në rrjete sociale. E së fundi ajo ka postuar një foto të rinisë, e që shohim sa e bukur ka qenë ajo.