U nxi kjo e mërkurë! Koronavirusi i merr jetën mësueses shqiptare, pak orë më vonë jep shpirt edhe vëllai i saj


Koronavirusi i ka marrë jetën tra gjikisht brenda pak orësh ditën e sotme një motër dhe vëlla .

Gazetari Agim Blloshmi raporton për abcnews.al se si pasojë e Covid-19 ka ndërruar jetë mësuesja Irena Bajlozi.


Ndërkohë pak më vonë ka humbur jetën nga virusi edhe vëllai i saj, Agron Bajlozi.