Vajza e Ish-deputetes tregon si e “ngucnin” djemtë e partive tjera! (Video)


Bukuroshja e njohur e Instagramit, Ada Deda, ka qënë ka treguar si e kanë nga.cmuar djemtë e socialistëve. Vajza e ish-deputetes së PD, thotë: ‘Ngac.mime ka plotë. Por s’dua të përmend emra duke qenë se shumica kanë krijuar familje. Kur u ndanë më zhbllokoi dhe filloi sërish’ mé póshté ndíqní vídeón nga vajza e ish deputetes.

Më kanë nga cmuar në rrjetet sociale, madje njëri më shkruante, më pas më bëri bllok 3 vjet, sepse kishte të dashurën xheloze.