Vajza e Sinan Vllasaliut iu lë pa fjalë me elegancën e saj! (PAMJE)

Këngëtari Sinan Vllasaliu, eshte nder zerat me te veqant te estrades muzikore shqiptare, ai ndane shpesh imazhe te ndryshme nga perditshmeria si nga profesioni edhe nga perditshmeria.

Kengetari i njohur ka një dhe të vetmen vajzë Edonën, ajo së fundmi u paraqit më elegante se asnjëherë.

E veshur me një kostum vezullues dhe me ndryshimin e flokëve, ajo la të gjithë pa fjalë.

Edona është nënë e dy fëmijëve, por së shpejti do të bëhet edhe me një vajzë, lajm ky që bëri Sinanin gjysh për të tretën herë./kosovarja

Shiko foton: