Valon Syla analizon një foto të Vjosës me Albinin: Si në filma turqisht


Gazetari Valon Syla ka analizuar një fotografi të liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti dhe të kandidates për deputet të kësaj partie, Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Express. Syla ka publikuar një fotografi në një tubim të tyre e ku shihet Vjosa Osmani duke e shikuar Albin Kurtin /Pamje mePosht.

E ky shikim i saj ndaj liderit të VV’së, Sylës i ka ngjarë me shikimet në filmat turk. “Çfarë shikimi i Vjosës. Si filma týrqisht…”, ka shkruar ai në një postim në “Facebook”.