“Video e momentit kur Kadri Veseli kërceu nga aeroplani”, nisin talljet me Baton Haxhiun


Një deklaratë e gazetarit Baton Haxhiu për Kadri Veselin, ka nxítur reagime të mëdha nëpër rrjete sociale. Madje, së fundi kanë nisur edhe talljet me të.

Në një lidhje direkte në një emision në RTK, Haxhiu ka thënë se Kadri Veseli kishte kërcyer nga një avion usht arak që të nisej për në lu ftë bashkë me shokët e tij, shkruan Express. Sipas tij, arsye për këtë ishte moti i keq dhe pamundësia e aeroplanit që të zbres në Aeroportin e Rinasit.

Pas kësaj deklarate, në rrjete sociale kanë nisur talljet me Haxhiu. Faqja “CoolnFresh Magazine”, ka filluar të publikojë skena nga filmi “Commando” dhe “Mission Impossible” me mbishkrimin “Baton Haxhiu me video eks kluzive per kercímin e Kadri Veselit!”.