Vjosa Osmani “diss” LDK-së


Vjosa Osmani e ka thumbur ish-partinë e saj, LDK-në pas fitores së Vetëvendosjes. Osmani ka thënë se rezultati zgjedhor duhet të jetë mësim i mirë për LDK-në.

“Vota e qytetarëve pro VV-së dhe kundër të tjerave duhet të jetë mësim i mirë që fjala e dhënë para qytetarëve s’duhet të shkelet. Rezultati i sotëm duhet të jetë mësim edhe për LDK-në” ka thënë Vjosa Osmani./Indeksonline/