Vlora Çitaku ka diçka për ti thënë Adrianës për lidhjen me 21 vjeçarin Afrikan!


Lidhja e aktores Adriana Matoshi me ish-futbollistin e Feronikelit, 21-vjeçarin Keith Groeneveld, ka ngjallur jo pak reagime kryesisht kritikues e fyes nga qytetar të ndryshëm, por ka marrë edhe mesazhe mbështetëse, e ndër ta ka qenë edhe ambasadorja në largim e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku.

Matoshi pasi e bëri publike lidhjen e saj me 21 vjeçarin, ish-futbollistin e Feronikelit Keith Groeneveld, ka marrë komente nga me të ndryshme, negative dhe ofenduese.

Por në krah i ka dalur, ambasadorja në largim e Kosovës në Amerikë, Vlora Çitaku,

Çitaku ka shkruar se Matoshi nuk ka nevojë për t’i dhënë askujt llogari për jetën private.

Postimi i plotë