Zbulohet arsyeja pse ndodhi gjarja e rëndë në Pejë

Vendi ku 47 vjeçari në Pejë v rau një person, dy shohet për shkak të pronës

Një v rasje e rëndë ka ndodhur në pasditën e së shtunës në fshatin Novosellë të komunës së Pejës, ku dyshohet se të përfshirë janë dy kusherinjë të afërt.

IndeksOnline ka raportuar ekskluzivisht për këtë ngjarje.

Po ashtu, IndeksOnline ka arritur në vendin e ngjarjes ku 47 vjeçari, Faton Brahimaj i a rmatosur me AK47 ka v rarë Bashkim Brahimaj.

Lidhur me rastin në fjalë, detaje shtesë kanë dhënë edhe nga Policia e Kosovës.

“14:40 minuta policia ështyë njoftu për një v rasje në fshatin Novosellë. Me të arritur policia ka hasur në një trup të shtrirë dhe është kërkuar emergjenca e spitalit, mjeku e ka konstatuar vdekjen e tij”, thuhet në përgjigjen e tyre./IndeksOnline/