Zbulohet biseda mes Cristianos dhe Mbappes: “A është Messi më i mirë se unë?” (Video)


Portugalia dhe Franca u përballën mbrëmë në kuadër të kompeticionit ‘Liga e Kombeve’, e ajo që mori vëmendjen nga ajo ndeshje ishte një bisedë e shkurtër mes Cristianos dhe Mbappes.

E ndërkohë, është krijuar një video ku është dhënë shpjegim se çka folën dy lojtarët në atë bisedë. Ronaldo e pyet Mbappen se a është Messi më i mirë, ndërsa Mbappe i thotë jo… Ndiqeni:

VIDEO