Zbulohet kënga e preferuar e Kryeministrit Hoti keni mu shkri tuj qesh


Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka treguar se cila është kënga e tij e preferuar, madje e ka kënduar edhe vetë, shkruan Express

I ftuar në emisionin “Oxygen Shoë” te Besim Dina, Hoti ka folur për jetën personale dhe atë pub like.

Ndërkohë, në emision u përkujdesën edhe për këngën e preferuar të Hotit.

“Rrallë kam pa këso bukurie”, është kënga që i pëlqen kryeministrit Hoti.