“Zoti iu ndihmoftë në dialogun Kosovë-Serbi, kurdo që ai të përfundojë”

Këngëtari, Labinot Tahiri përmes një postimi në Facebook u është drejtuar presidentes, Vjosa Osmani dhe kryeministrit, Albin Kurti, për dialogun Kosovë-Serbi.

Labi u tha se dialogu me Serbinë nuk do të jetë i lehtë, shkruan Indeksonline.

Ai po ashtu u tha që ta ruajnë këtë Kosovë sa është sot.

Postimi i plotë: