Zyrtari i AAK-së e krahason Vjosa Osmanin me Linda Morinën !


Ish zëvendësministri i Ministrisë së Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinorë nga radhët e AAK-së, Besim Demi, përmes një statusi në rrjetin social Facebook e ka krahasuar kryetaren e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, me këngëtaren e cila është bërë virale në rrjete sociale me videot e saj Linda Morina.

Demi në statusin e tij e ka postuar një foto të kryetares së Kuvendit derisa po mbahet seanca plenare për zgjedhjen e komisioneve parlamentare.“Udhëheqja sot e Seancës së Kuvendit; Linda Morina në aksion” ka shkruar Demi ne Facebook.