Zyrtari i VV-së Selmanajt: Leje allahile mos na kallxo përralla me na tregu çfarë buke han Hoti

Zyrtari i VV-së Selmanajt

Zyrtari i VV-së reagon ndaj Selmanajt: Dërgona faturat e shpenzimeve në Washington, le çfarë buke han Hoti

Zëvendëskryeministri Driton Selmanaj, mbrëmë ka deklaruar se kryeministri Avdullah Hoti e merr bukën me vete në punë.

Për këtë deklaratë të Selmanajt, ka reaguar zyrtari i VV-së, Adnan Rrustemi i cili tha se sa tregon me çka e han buken Hoti, le të dërgon faturat e shpenzimeve të delegacionit në Washington.

“Le ta shohim çfarë ka hangër Hoti, e ku e ka ngjyer Dritoni dhe sa ka lënë bakshish Skenda”, tha Rrustemi, përcjell “Bota sot”.