Ish-ushtari i UÇK-së nga Drenica që Adem Jashari i kishe besuar një kundërajror: Ka qenë i kompletum me të gjitha (VIDEO)

Shenjat që ka lënë lufta e fundit në Kosovë, mbesin gjithmonë të hapura në zemrat, mendjet dhe trupat tanë, edhe sikur të kalojnë ditë, muaj, vite, dekada e shekuj.

Ata që i mbijetuan këtij tmerri edhe sot në rrëfimet e tyre ndjen pranin e tyre viteve të ftohta e të zeza për vendin tonë. I tillë është edhe rrëfimi i bashkëluftëtarit të Komandantit legjendarë Adem Jasharit, Rrahim Hoxha dhe momentit të futjes së tij në Ushtrinë Çlirimtare të Kosovës.

“Përjetimet e para për mua janë të papërshkrueshme çfarë gëzimi ka qenë me rrok pushkën me atë mendimin tim me lirua popullin me shliru këtë popull, përjetim më të madh e gëzime më të mëdha s’kom ni as nuk kam me ni nashti edhe me qindra vjet”, tha Hoxha.

Hoxha për ne rrëfen edhe disa nga Momentet me komandantin Adem Jashari.

3,847 thoughts on “Ish-ushtari i UÇK-së nga Drenica që Adem Jashari i kishe besuar një kundërajror: Ka qenë i kompletum me të gjitha (VIDEO)”

 1. Thank you, I’ve recently been looking foor informatikon approximately this subject for a long time and yous is the bewt I’ve discovered till now.
  However, what in regards to tthe conclusion?
  Aree you suyre iin regards tto the supply?

 2. Hey jst wantted too gkve yyou a quick heads up. Thee words in yoour arrticle seesm to be running
  off the sceen in Firefox. I’mnot sur if thos iis a formatfing issue or omething to do
  wikth web broowser compatibility but I figuredd I’d post to llet you know.
  The layout lok great though! Hope yyou gget the
  issue fixed soon. Manny thanks

 3. I doo not even know howw I finished upp right here, butt I assumed this publish was great.

  I do not realize who you’re bbut certainly yoou are going to a
  famouis bloggger in thhe event you aren’t already. Cheers!

 4. At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

 5. At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

 6. At the beginning, I was still puzzled. Since I read your article, I have been very impressed. It has provided a lot of innovative ideas for my thesis related to gate.io. Thank u. But I still have some doubts, can you help me? Thanks.

 7. cialis 5mg Transpulmonary pressure was measured with a pressure transducer model TP 603T; 50 cmH 2 O; Nihon Koden, Tokyo, Japan, with one side attached to a catheter inserted into the right pleural cavity and the other side attached to a catheter connected to a side port of the intratracheal cannula

 8. Your article gave me a lot of inspiration, I hope you can explain your point of view in more detail, because I have some doubts, thank you.

 9. As a mother, I prioritize my child’s long-term health over any potential short-term benefits from [url=http://lasix.monster/]lasix for sale[/url].