Sabri Fejzullahu zbulon se ia ndaloi muzikën bashkëshortes, arsyetohet kështu

Legjenda e muzikës, Sabri Fejzullahu, ditë më parë është nderuar me çmimin “Qelësi i Qytetit”, me rastin e kontributit të dhënë për 55 vite me radhë në karrierë.

Gjatë kësaj kohe këngëtari ka sjellur hite e projekte të ndryshme, e ndër to ka pasur këngë kushtuar edhe Prishtinës.

Ndërsa, së fundi Sabri Fejzullahu ka shpalosur pak nga jeta e tij private, duke treguar arsyen se pse e ka ndalur bashkëshorten e tij nga muzika.

Këngëtari ndër të tjera ka treguar se bashkëshortja e tij ishte e fansionuar pas muzikës, mirëpo xhelozia e tij nuk e kishte lejuar të vazhdonte tutje.

“Unë ia ndalova diçka që e ka patur jetë, edhe sot e kësaj dite. A ka ma keq me ja ndryshuar ndjenjën, e përmend sa herë dhe i mbushen sytë me lot. Mirëpo, çfarë të bësh, xhelozia. Ia ndalova se ishte shumë e bukur, ma merr ndokush vetëm me e fut veten në bela me të. Shumë e bukur ka qenë edhe e bukur është. Po ma mer dikush”, ka thënë mes të tjerash ai.

2,409 thoughts on “Sabri Fejzullahu zbulon se ia ndaloi muzikën bashkëshortes, arsyetohet kështu”

  1. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

  2. I agree with your point of view, your article has given me a lot of help and benefited me a lot. Thanks. Hope you continue to write such excellent articles.

  3. Very nice post. I just stumbled upon your blog and wanted to say that I’ve really enjoyed browsing your blog posts. In any case I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon!

  4. Reading your article has greatly helped me, and I agree with you. But I still have some questions. Can you help me? I will pay attention to your answer. thank you.