Trajneri i Werder Bremenit tregon arsyen e mosaktivizimit të Rashicës

Milot Rashica nuk u inkuadrua fare në humbjen e djemshme të Werder Bremenit në udhëtim te Mainz 05.

Reprezentuesi kosovar qëndroi gjatë tërë takimit në stol, derisa ekipi i tij u mposht me shifrat 3:1.

Me vetëm një ndeshje të mbetur në Bundesligë, Bremeni zë pozitën e parafundit në tabelë, me 2 pikë më pak sesa vendi që siguron ndeshjen e barazhit për mbetjen në elitë.

Trajneri i klubit gjerman, Florian Kohfeldt, ka treguar arsyen e mosaktivizimit të reprezentuesit kosovar.

“E kam parë Milotin në ndeshjet e fundit dhe ai nuk ndërmori asnjë aksion të rrezikshëm në takimet kur luajti nga fillimi”, tha Kohfeldt.

“Shpresoja që për një moment loja të bëhej më e hapur për ne dhe ta inkuadroja Milotin për ta përdorur shpejtësinë e tij, por kjo gjë nuk ndodhi. Nuk funksionoi asgjë, unë vetëm kështu mund ta shpjegoj”, shtoi ai.

7,354 thoughts on “Trajneri i Werder Bremenit tregon arsyen e mosaktivizimit të Rashicës”

  1. First of all, thank you for your post. bitcoincasino Your posts are neatly organized with the information I want, so there are plenty of resources to reference. I bookmark this site and will find your posts frequently in the future. Thanks again ^^

  2. lady era vitamin b12 sublingual tablets chemist warehouse Linked by Libya is the issue of the 4 bilateral Justice agreements about which TB signed an MoU with Baghdadi on 29 May canadian pharmacy cialis 20mg Conclusions This review suggests the effectiveness of bromocriptine with clomiphene for infertility in women with galactorrhea and normal prolactin levels